24-26 EYLÜL 2021 EGENİN GİZLİ KÖYLERİ TURU

600 TL'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz
Tur Porgramını Yazdır

2 GÜN 1 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA (SABAH KAHVALTISI+AKŞAM YEMEĞİ)

24-26 EYLÜL 2021 EGE’NİN GİZLİ KÖYLERİ TURU

 

1.Gün: Çamlık Köyü, Doğanbey Köyü,Şirince, Eski Rum Evleri, Kuşadası

Değerli misafirlerimiz belirtilen yerde buluşma saat 20:30 da hareket ediyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrasında İzmir’e yolculuk ediyoruz. Sabah saatlerinde şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye varış. Şirince Köyünde Öncelikle tur fiyatımıza dahil olan Ege yöresine özgü 20 çeşit yöresel ürünün nulunduğu kahvaltımızı almak için restaurantımıza geçiyoruz. Keyifli bir kahvaltı sonrası kısa bir yürüyüş ile köyün mimari dokusunu ve güzelliklerini görme şansına sahip olacağız. Köy meydanında vereceğimiz mola sırasında yöresel ürünleri ve şarapları alabilirsiniz. Selçuk üzerinden Çamlık a ulaşıyoruz. Burada Türkiye nin ilk ve tek AÇIK HAVA TREN MÜZESİ ni ziyaret ediyoruz. Birbirinden ilginç ve değişik onlarca Lokomotif görüp bol bol fotoğraf çekiyoruz. Ardından buradan ayrılarak, Söke üzerinden Taş evleri, daracık sokakları ve kaybolmamış dokusuyla ünlü DOĞANBEY KÖYÜ ne ulaşıyoruz. Burada birbirinden ilginç mimariye sahip Taş evlerin arasında gezerken geçmişin izlerini yaşayacaksınız. Verilen serbest zamanda bol bol fotoğraflarımızı çekiyoruz. Dilek yarımadası milli parkına ait müzeyi gezdikten ve Büyük Menderes deltası kuş cenneti hakkında bilgi aldıktan sonra bu güzel köyden ayrılıyoruz. Ardından deniz ve kuş cenneti kıyısında verilen öğle yemeği molasında balık restaurantlarının tadını çıkarabilirsiniz. Molamızın bitiminde Kuşadasındaki  otelimize doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

2.Gün: Germiyan Köyü, Barbaros Köyü, Bademler Köyü, Seferihisar, Sığacık, 
Değerli misafirlerimiz, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında,.  Türkiye’de Slow Food (katkısız gıdalar üretmek ve geleneksel yemekleri yaşatmak) hareketine katılan tek köyümüz olan Germiyan Köyü’nü gezeceğiz. Köyün sokaklarında dolaşırken evlerin ve sokakların çiçek motiflerle boyanmış olduğunu göreceksiniz. Sonrasında Türkiye’de ilk temalı festivali olan Oyuk (Korkuluk Festivalini) gerçekleştiren Barbaros Köyü’nü ziyaret edeceğiz. Festival sonrasında köylülerin yaptıkları bu korkuluklar köyün sokaklarında tüm yıl boyunca sergileniyor. Hem bu korkulukları göreceğiz hem de çat kapı evi yazan bir köy evininin kapısını çalıp eve konuk olacağız. Ardından Susuz Yaz filminin çekildiği, Çevre ve Şehircilik Bakanlığın 2012 yılında yaptığı yarışmayı kazanan Türkiye’nin en temiz köyü, ülkemizin tiyatrosu olan ilk ve tek köyü Bademler köyünü gezeceğiz. Bu günde en son gezeceğimiz yer ise yöresel mimarisine, geleneklerine, göreneklerine, sahip çıktığından dolayı 2009 yılında Türkiye’de ilk Cittaslow (Yavaş Şehir) unvanını kazanmış olan Seferihisar’a gidiyoruz. Burada ilk başta balık menüsünden oluşan öğle yemeğimizi aldıktan sonra, bazı dizi filmlerin çekildiği Sığacık’ı gezeceğiz. Burada, Sultan Süleyman tarafından yaptırılmış Osmanlı Kalesi’ni, iç kalede inşa edilmiş ve otantikliğini kaybetmemiş evleri ve sokakları yürüyerek gezeceğiz. Sakin şehrimiz Seferihisar’ı doyasıya gezdikten sonra geri dönüş yolculuğuma başlıyoruz. Siz Değerli Misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir başka Marmara Travel Turunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

DAHİL OLAN HİZMETLER

 

*Araç İçi İkramlar (Soğuk içecekler,çay,kahve,kek,su)

 

*Çevre Gezileri

 

*Turizm Bakanlığı'ndan Kokartlı Profesyonel Rehberler

*Şirince Köyü'nde 20Çeşit yöresel Ege ürünleriyle bezenmiş muhteşem bir serpme kahvaltı

 

*1 Gece Otelde Yarım Pansiyon Konaklama (akşam yemeği+sabah kahvaltısı)

 

*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

 

*Mercedes Tourismo veya Travego Lüks Otobüslerle Ulaşım

 

    

  DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

*Müze Ören Giriş Yerleri

 

*Tüm Öğlen Yemekleri

 

*Tüm Yemek Yerlerinde Alınan İçecekler

 

 

TUR KAYIT FORMU –PAKET TUR SÖZLEŞMESİ-VOUCHER

 

 

 

ŞİRKET ÜNVANI: MARMARA SEYAHAT ACENTALIĞI TURİZM VE TİCARET LDT. ŞTİ.

 

 

 

SEYAHAT ACENTA ÜNVANI: 59 MARMARA TRAVEL SEYAHAT ACENTASI

 

 

 

ADRESİ: KAZIMIİYE MAH. SALİH OMURTAK CAD. ÖZÜM APT. NO:116/4 ÇORLU-TEKİRDAĞ

 

 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ: 0282 654 00 59  / 0533 140 01 59

 

 

 

KATILIMCI:

 

 

 

AD SOYAD:…………………………………….

 

 

 

TC KİMLİK NO:……………………………….

 

 

 

ADRES:……………………………………………

 

 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ:…………………………………..

 

 

 

MAİL ADRESİ:………………………………….

 

 

 

(VARSA) SAHİP OLDUKLARI HASTALIKLAR:…………………………………

 

 

 

ODA TİPİ:………………..

 

 

 

ÖDEME ŞEKLİ:……………

 

 

 

HAREKET TARİHİ – HAREKET SAATİ :…………………………………….

 

 

 

TUR SATIŞ TARİHİ:………………………….

 

 

 

PASAPORT TİPİ VE NUMARASI:…………………………………………………

 

 

 

Sözleşme Maddeleri:

 

 

 

 • Misafir bu turu satın almakla Tüm tur şartlarını kabul etmiş bulunmaktadır. İnternet üzerinden, İban, havale, EFT, mail-order kullanılarak yapılan tüm rezervasyon ve satışlarda misafir turun tüm şartlarını kabul etmiş bulunmaktadır, ofisten alınmayan rezervasyonlar ve satışlar için misafirin talebi halinde mail yoluyla Voucher (tur sözleşmesi) gönderilmektedir!
 • Müşterinin ofis dışı satışlarda mail ile iletişim sağlayamaması durumunda tur başlangıcında bu sözleşmeyi araç içerisinde doldurup, imzalayarak tur rehberine teslim etmek zorundadır.

 

 

 

 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 3 gece ve üzeri Konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir!
 • Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 50’dir. Turun hareket tarihinden 15 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 
 • Promosyon turlarda rezervasyon aşamasında ödemenin tamamı alınmaktadır. 
 • Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
 • Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz.
 • Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. 
 • Promosyon ibaresi geçen turlarda iptal yapılamaz. Değişiklik yapılabilir.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Marmara Travel sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Marmara Travel'in sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
 • Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
 • Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapacaktır.
 • Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
 • Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. 
 • Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
 • Misafir bu turu satın almakla Tüm tur şartlarını kabul etmiş bulunmaktadır. İnternet üzerinden, İban, havale, eft, mail-order kullanılarak yapılan tüm rezervasyon ve satışlarda misafir turun tüm şartlarını kabul etmiş bulunmaktadır, ofisten alınmayan rezervasyonlar ve satışlar için misafirin talebi halinde mail yoluyla Voucher(tur sözleşmesi) gönderilmektedir.

 

 

 

LÜTFEN OKUYUNUZ!

 

 

 

1- Rezervasyon esnasında pasaport numaranızı, TC Kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi gün, ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
2- Marmara Travel  gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 
3- Programda belirtilen bütün öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya yol müsaitliğine göre acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 
4- Marmara Travel, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
5- Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
6- Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. 

7- Tur sırasında Acentenin bilgisi dahilinde beraber konaklatılan yolcular arasında oluşacak maddi manevi sıkıntılardan,hırsızlık..vb durumlardan Marmara Travel sorumlu değildir.
8- Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Marmara Travel sorumlu tutulamaz. 
9- Vize alımı konusunda şirketimizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Seyahat Acentesi müşteri ve konsolosluk arasında sadece aracıdır. Sınır kapılarında pasaport veya liçna kartında çıkan sorunlardan dolayı MARMARA TRAVEL sorumlu değildir. Tüm sorumluluk misafirin kendisine aittir. Turu satın alan misafirimizin kayıt esnasında pasaport ve vize bilgilerini acenteyle paylaşma zorunluluğu vardır.

 

 

 

10-Almış olduğunuz paket tur ve günübirlik turun acentadan kaynaklı  iptali durumunda tur ücretinin tamamı iade olunacaktır.

 

 

 

11- Dileyen misafirler Tur İptal Sigortası ( müşteriden kaynaklı) yaptırma hakkına sahiptir. Acentemizde bu sigorta işlemleri yapılmaktadır. Bu sigortayı yapan misafirlerimiz son 3 güne kadar iptal hakkına sahiptir.

 

 

 

 12-Tur İptal Sigortası yaptırmayan misafirlerimiz tur hareketine 30 gün kala iptal hakkına sahiptir. Ödemesinin tamamını geri alabilir. 30 günden az kalan sürelerde yüzde 30’u 15 günden az kalan sürelerde ödemenin tamamı yanmaktadır.

 

 

 

13-Yurt Dışı Çıkış Pulu 50tl Olmakla birlikte masraflar misafire aittir.

 

 

 

14-Yurt İçi Seyahat Sigortasını 24 saati geçmeyen turlarda acentenin yapma zorunluluğu yoktur.

 

 

 

15- Yurtdışı turlarda (Günübirlik turlar dahil) ZORUNLU SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI yaptırmak zorundadır. Sigortası olan misafirler poliçenin bir örneğini yanında bulundurmaktadır. Acenteye ibraz etmelidir.  

 

 

 

16-Yurt İçi Paket Turlarda 24 saati geçen turlarımızda 1618 No’lu Zorunlu Seyahat Sigortası ücretsiz olarak Acentemiz tarafından tur başlangıç ve bitiş tarihlerini kapsayacak şekilde yapılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Canlı Destek Canlı Destek SİZİ ARAYALIM
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.