10-11 TEMMUZ 2021 GÖKÇEADA TURU

0 TL'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz
Tur Porgramını Yazdır

2 GÜN 1 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA (SABAH KAHVALTISI+AKŞAM YEMEĞİ)


10-11 TEMMUZ 2021  GÖKÇEADA TURU

1:GÜN ÇORLU-GÖKÇEADA DENİZ VE ŞİFALI ÇAMUR BANYOSU, GÜNEŞİN BATIŞI

 Turumuza saat 04:30’da  Çorlu Eski Kız Meslek Durağı’ndan siz değerli misafirlerimizi alarak araç içi ikramlar eşliğinde başlıyoruz. Çorlu, Keşan ,Çanakkale’yi takiben bizleri Gökçeada’ya götürecek Kabatepe Feribot iskelesine ulaşıyoruz. Buradan bineceğimiz feribot ile Gökçeada’ya ulaşıyoruz.

Gökçeada ya geçtiğimizde  ada merkezinde alacağımız serbest kahvaltı (extra) sonrası otelimize yerleşiyoruz. Kısa sürede denize gitmek üzere hazırlanıyoruz, Aydıncık sahiline gidip burada çamur banyosu ve Aydıncık sahilinde (adanın en güzel plajı) denize giriyoruz. Çamur banyosu ve denizin tadını gün boyu çıkarıyoruz. Akşam üstü denizin yorgunluğunu atmak duş almak ve üst değiştirmek için otelimize tekrar gelip dinlenme molasından sonra güneşin batışı izlemek için Kaleköy e gidiyoruz. Güneşin en son battığı noktadan,  eşsiz manzaranın keyfini çıkartıyoruz.Ardından otelimize yerleşyirouz. Yemekten sonra dileyen şehir merkezinde kordon boyunca dolaşıp birşeyler içebilir ; dileyenler  otelde dinlenebilirler.  Geceleme Otelimizde.

 
 

2.GÜN : TAMAMEN TARİHİ VE KÜLTÜREL GEZİ

 

Sabah otelimizde alınan Kahvaltıdan sonra  Zeytinliköy’e gidiyoruz. Burada meşhur dibek kahvesinden tadıyoruz. Ayrıca burada bulunan tarihi ve kültürel özelliklere sahip olan Rum evleri, kilisesi. Çamaşırhanesi, vb. ören yerlerini geziyoruz

Zeytinli köyünden sonra Tepeköy’e gidiyoruz. Tepe köyde Rum kilisesini tarihi binalar ve adanın meşhur Rum şarabını tanıyoruz. Buranında Rehber eşliğinde tarih ve kültürünü anlamış oluyoruz. Daha sonra Gökçeada’nın merkezinde yemek yiyoruz. Yemekten sonra dileyenler ada kekiği , zeytinyağı gibi yerel - organik ürünlerden alabilmeleri için serbest zamanımız oluyor Gökçeada dan ayrılmak üzere feribota gidiyoruz.Yolculuğumuz sonrasında Çorlu` da siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak bir sonraki Marmara Travel  organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz

  
TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

         *1 Gece Y/P Konaklama Sabah Kahvaltısı- Akşam Yemeği Konaklama

         *Araç İçi İkramlar (Soğuk içecekler,çay,kahve,kek,su)

         *Çevre Gezileri

         *Turizm Bakanlığı'ndan Kokartlı Profesyonel Rehberler

         *Mercedes Tourismo veya Travego Lüks Otobüslerle Ulaşım

 

   TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANLAR

 

         *Müze Ören Giriş Ücretler

         *Tüm Özel Harcamalar

 TUR ÜCRETİ:

(2  VE 3 KİŞİLİK ODALARDA KİŞİBAŞI )  :
SİNGLE (TEK KİŞİLİK ODADA) :
İKİ KİŞİ YANINDA 0-6 YAŞ ÇOCUK:  YATAK VERİLMEMEKTEDİR.)
İKİ KİŞİ YANINDA 6-12 YAŞ ÇOCUK: 


Canlı Destek Canlı Destek SİZİ ARAYALIM
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.