31 TEMMUZ 2021 GÜNÜBİRLİK BOZCAADA TURU

0 TL'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz
Tur Porgramını Yazdır

Turizm Bakanlığı´ndan Kokartlı Profesyonel Rehberler, Mercedes Tourismo veya Travego Lüks Otobüslerle Ulaşım

31 TEMMUZ 2021 GÜNÜBİRLİK BOZCAADA TURU

Turumuz  gece 03:30’da  Eski Kız Meslek durağından hareketle başlar. Araç İçi ikramlar  eşliğinde Tekirdağ, Keşan, Çanakkale’yi takiben sabah saatlerinde Geyikli’ye varıyoruz.Dileyenler Feribotu beklerken geyikli sahilde çay kahve içebilirler.Buradan feribota binip Antik dönemde İsmi Tenodos olan Bozcaada’ya ulaşıyoruz. Adaya varışımızın ardından Ada’nın merkezinde toplanıp rehberimiz eşliğinde Eski Rum (Cumhuriyet) Mahallesini ve Türk (Alaybey) mahallesini geziyoruz. Alışveriş ve gezi için vereceğimiz serbest zamansonrasındadileyen misafirlerimiz zaman Ayazma plajında denize girebilirler. (Not: Turumuzun bugününde de yüzme molası olacağı için plaj çantalarımızı yanımıza almayı unutmayalım.)
 Bozcaada’nın meşhur reçellerini ve kurabiyelerini alabilir aynı zamanda Bozcaada üzümlerinden üretilen şaraplarından alabilirler. Serbest zaman sonrasında rehberimizin belirleyecek olduğu noktada buluşup feribota biniyoruz ve tekrar Geyikli İskelesine doğru hareket ederek Bozcaada destinasyonumuzu tamamlıyoruz. ve geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli konuklarımızı aldığımız noktalarda bırakarak bir daha ki Marmara Travel turunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

TUR ÜCRETİ

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

- Araç İçi İkramlar (Soğuk içecekler,çay,kahve,kek,su)

- Çevre Gezileri

- Turizm Bakanlığı'ndan Kokartlı Profesyonel Rehberler

- Mercedes Tourismo veya Travego Lüks Otobüslerle Ulaşım

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANLAR

- Müze Ören Giriş Ücretleri

- Tüm Özel Harcamalar

 

Canlı Destek Canlı Destek SİZİ ARAYALIM
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.