4-6 HAZİRAN 2021 BOZCAADA -ASSOS - KAZDAĞLARI TURU

0 TL'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz
Tur Porgramını Yazdır

2 GÜN 1 GECE OTEL KONAKLAMALI, YARIM PANSİYON (SABAH KAHVALTISI+AKŞAM YEMEĞİ)

4-6  HAZİRAN 2021  BOZCAADA -ASSOS - KAZDAĞLARI TURU
MUHTEŞEM ASSOS DOVE HOTEL

04/06/2021 Turumuz gece 1’de Eski kız meslek durağından hareketle başlar. Araç içi ikramlar eşliğinde Tekirdağ ve Çanakkale’yi takiben sabah saatlerinde feribota bineceğimiz Geyikli İskelesine varıyoruz.

05/06/2021 Bizleri Bozcaada’ya götürecek olan feribotu beklerken sahilde çay, kahve keyfi için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra saat 08:00 da hareket edecek olan feribota binerek yarım saatlik yolculuk sonrasında Bozcaada'ya varıyoruz. İnanılmaz şirinlikteki Bozcaada daha ilk adımımızda bizleri büyülüyor. Türkiyenin en korunmuş kalelerinden biri olan Ceneviz Kalesini ziyaret ediyoruz. Bu kalenin kimler tarafından yapıldığı ve hangi tarihte yapıldığı bilinmemektedir. Bozcaadanın ılık rüzgarı ile birlikte şirin adamızın sokaklarında yürüyüşe başlıyoruz. Adada yaşayan köylü kadınların yaptığı meşhur domates reçeli ve sakızlı kurabiye alışverişi yapıyoruz. sonra deniz kıyısında çaylarımızı yudumlayıp saat 13:00 de hareket edecek olan feribota binerek Geyikli iskelesine dönüyoruz. Buradan Behramkale olarak bildiğimiz Assos’a doğru hareket ediyoruz. Assos’a vardığımızda kısa bir tırmanışın ardından M.Ö 5. yy. tarihlenen Athena Tapınağının bulunduğu Akropol adını verdiğimiz tepeye çıkıyoruz. Tapınağı gördükten sonra Ege Denizi’nin muhteşem manzarasıyla büyüleneceksiniz, eğer şanslıysanız Türkiye’ye oldukça yakın Girit ve Eğriboz’dan sonra Yunanistan’ın 3. büyük adası olan Midilli Adası’nı görebilirsiniz. Büyük İskender’in hocası Aristoteles’in felsefe okulunun da bulunduğu Assos’un Akropol’ünü geziyoruz. Buradan panoramik olarak Assos limanını görüyoruz. Daha sonra konaklama yapacağımız otelimiz ‘e geçiyoruz. Akşam Yemeği otelimizde.

06/06/2021 Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından ilk durağımız Küçükkuyudaki Zeytinyağı müzesi oluyor. Buradan zeytinyağı üretimi ile ilgili bilgi alıp tadımlarımızı yaptıktan sonra. Yönümüzü tarihteki ilk güzellik yarışmasının yapıldığı Zeus Altarına çeviriyoruz. Buraya ufak bir tırmanışla çıktıktan sonra Rehberimizden mitolojik hikayeyi dinleyip manzaranın keyfini çıkartıyoruz. Bir sonraki durağımız dizi çekimlerinde kullanılan şirin Yeşilyurt köyü oluyor. Burada vereceğimiz serbest zamanda konuklarımız enfes gözlemelerin tadına bakabilir. Yerel halkın kurduğu tezgahlardan alışveriş yapabilirler. Sona eren programımızın ardından keyifli bir yolculukla siz değerli konuklarımızı aldığımız noktalara bırakarak, bir başka Marmara Travel turunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 TUR ÜCRETİ:

 

(2  VE 3 KİŞİLİK ODALARDA KİŞİBAŞI )  : TL 
SİNGLE (TEK KİŞİLİK ODADA) FARKI : TL
İKİ KİŞİ YANINDA 0-6 YAŞ ÇOCUK:  (YATAK VERİLMEMEKTEDİR.)
İKİ KİŞİ YANINDA 7-12 YAŞ ÇOCUK: TL

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
- Lüks Araçlarla Ulaşım
- 1 Gece Yarım Pansiyon konaklama (Kahvaltı+Akşam Yemeği)
- Rehberlik Hizmeti
- Zorunlu Seyahat Sigortası
- Araç İçi İkramlar

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR
- Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Tüm Özel Harcamalar


 

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

 

 

 

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.

 

 

 

NOTLAR:

 

 

 

 • Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 50’dir. Turun hareket tarihinden 3 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 
 • Promosyon turlarda rezervasyon aşamasında ödemenin tamamı alınmaktadır. 
 • Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
 • Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz.
 • Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. 
 • Promosyon ibaresi geçen turlarda iptal yapılamaz.Değişiklik yapılabilir.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Marmara Travel sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Marmara Travel'in sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
 • Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
 • Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapacaktır.
 • Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
 • Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. 
 • Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
 • Misafir Bu turu satın almakla Tüm tur şartlarını kabul etmiş bulunmaktadır.

 

LÜTFEN OKUYUNUZ

 

 

 

1- Rezervasyon esnasında pasaport numaranızı, TC Kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi gün, ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
2- Marmara Travel  gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 
3- Programda belirtilen bütün öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya yol müsaitliğine göre acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 
4- Marmara Travel, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
5- Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
6- Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. 
7- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Marmara Travel sorumlu tutulamaz.
8- Marmara Travel Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Marmara Travel' ın hiç bir sorumluluğu yoktur. Marmara Travel,in sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Marmara Travel herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 
9- Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Marmara Travel sorumlu değildir.
10- Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Marmara Travel sorumlu tutulamaz. 
11- Vize alımı konusunda şirketimizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Seyahat Acentesi müşteri ve konsolosluk arasında sadece aracıdır.
12- Sınır kapılarında pasaport veya liçna kartında çıkan sorunlardan dolayı MARMARA TRAVEL sorumlu değildir. Tüm sorumluluk misafirin kendisine aittir. Avrupa' da ki otel odaları standartlarından daha küçüktür. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Canlı Destek Canlı Destek SİZİ ARAYALIM
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.