12 HAZİRAN 2022 YUNANİSTAN THASOSS ADASI TURU

600 TL'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz
Tur Porgramını Yazdır

Günübirlik Thassos Adası Deniz Turu

GÜNÜBİRLİK THASSOS TURU

Turumuz saat 01:00 hareketle Çorlu Kız Meslek Durağından hareketle başlar. Toplamda sürecek olan 5 saatlik yolculukla beraber Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Dedeağaç, Gümülcine otoyolu takip edilerek Thassos adasına seyahat için Keramoti Limanına varış. 40 dakikalık zevkli bir yolculuk sonrası Thassos adasına varıyoruz. Thassos tarihi antik çağlara değin uzanır. O zamanlar Thassos altın ve mermer madenleriyle ünlüydü. 95 km. sahil şeridi adanın göze çarpan güzelliğini sergiler. Rehberimizin anlatımı sonrası Limenas denilen bölgeye giriş yapıyoruz. Burada 1 saat serbest zaman veriyoruz. Dileyenler burada kahvaltı yapabilirler. Ardından araçlarımızla Skala Beach’e geçiyoruz. Burada tam gün denizin ve güneşin tadını çıkarıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ise motor veya araç kiralayarak adayı keşfedebilirler. Saat 17.00 de hareket ile (mevsime ve feribot saatlerine göre değişiklik gösterebilir) İpsala sınır kapısına yolculuk. Sınır ve Gümrük işlemleri sonrası Tekirdağ Malkara karayolu üzerinden gece Çorlu’ya varış, misafirlerimizi alındıkları noktalara bırakıyoruz.TURA DAHİL OLAN HİZMETLER

*Gidiş-dönüş Ulaşım
*Araç İçi İkramlar
*Türkçe Rehberlik Hizmeti


TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Özel Harcamalar
* Schengen Vize Ücreti 150€ (Yeşil pasaportlar muaftır.)
* Yurt Dışı Çıkış Harcı 150TLNOT: Thassos ‘da Beachlere Giriş Ücreti Yoktur. Şezlong ve Şemsiye Kullanımlarında  Yiyecek-İçecek Zorunluluğu vardır.

 

Canlı Destek Canlı Destek SİZİ ARAYALIM
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.