31 TEMMUZ - 1 AĞUSTOS 2021 THASSOS TURU

0 TL'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz
Tur Porgramını Yazdır

2 GÜN 1 GECE OTEL KONAKLAMALI + TAVERNA DAHİL

31 TEMMUZ - 1 AĞUSTOS 2021 THASSOS ADASI TATİL TURU

 

1.GÜN  

Turumuz saat 01:00 hareketle Çorlu Kız Meslek Durağından hareketle başlar. Toplamda sürecek olan 5 saatlik yolculukla beraber Türk (İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Dedeağaç, Gümülcine otoyolu takip edilerek  Thassos adasına seyahat için Keramoti Limanına varış. 40 dakikalık zevkli bir yolculuk  sonrası Thassos adasına varıyoruz. Thassos tarihi antik çağlara değin uzanır. O zamanlar Thassos altın ve mermer madenleriyle ünlüydü. 95 km. sahil şeridi adanın göze çarpan güzelliğini sergiler. Rehberimizin anlatımı sonrası Limenas denilen bölgeye giriş yapıyoruz. Burada 1 saat serbest zaman veriyoruz. Dileyenler burada kahvaltı yapabilirler. Ardından araçlarımızla Skala Beach’e geçiyoruz. Burada tam gün denizin ve güneşin tadını çıkarıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ise motor veya araç kiralayarak  adayı keşfedebilirler. Saat 17.00 de hareket ile 40 dakika sürecek olan gemi yolculuğumuz ile Keromiti Limanından ayrılarak 95 km 1 saat sürecek olan yolculuğumuz ile  Gümülcine ’ye  varıyoruz. Otelimize yerleşerek dinleniyoruz. Ve belirlenen saatte lobide buluşarak Tur ücretine dahil olan Akşam yemeğimizi almak  için Tavernamıza geçiyoruz. Ve burada Canlı Müzik Eşliğinde SINIRSIZ alkollü-alkolsüz içecekler dahildir. Gece sonunda Otele dönüş ve istirahat.

 

2. GÜN

 Otelde sabah kahvaltımızı yapıyoruz. Ardından  Burada Meşhur Gümülcine kahvesinin tadına bakıp sabah kahvelerimizi içtikten sonra  Rotamızı 45 km takribi 40 dk sürecek olan yolculuk ile Yunanistan‘ın Evros (Meriç) Bölgesi’nin merkezi olan(Alexandrapoli ) Dedeağaçnin Makri Kasabasına çeviriyoruz. Burada Uzun kumsalları, temiz mavi denizi ile meşhur Andama Beach’te DENİZ KEYFİ… Ardından Akşam saatlerinde akşam saatlerinde hareketlenen sokak ve caddeleri ve eğlenmeyi seven insanlarıyla Dedeağaç merkeze geçip Fenerin orda limanda Akşam Yemeği için serbest zaman. Serbest zaman sonrası Geri dönüşe geçiyoruz. Yunan ( Kipi) Ve Türk (İpsala) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemleri sonrası dönüş ve Siz Değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıp bir başka Marmara Travel Turunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

 

 

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER

*Gidiş-dönüş Ulaşım

*Araç İçi İkramlar 

*Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Sınırsız Alkollü-Alkolsüz İçecek Dahil Canlı Müzik Eşliğinde Akşam Yemekli Yunan Tavernası

*Thassos Adasına Geçiş Ücretleri

*1 Gece Oda-Kahvaltı Konaklama

 

 

TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Özel Harcamalar

* Schengen Vize Ücreti 120€ (Yeşil pasaportlar muaftır.)

* Yurt Dışı Çıkış Harcı 50 TL

 

NOT1: Thassos ‘da Beachlere Giriş Ücreti Yoktur. Şezlong ve Şemsiye Kullanımlarında 10-15 euro aralığında Yiyecek-İçecek Zorunluluğu vardır.!

NOT2: Makri’de Beachlere Giriş Ücreti Yoktur. Şezlong ve Şemsiye Kullanımlarında 10-15 euro aralığında Yiyecek-İçecek Zorunluluğu vardır.!

NOT3: Taverna’da alacağımız Tur ücretine Dahil olan Akşam yemeğinde Ana Yemek Tercihi rezervasyon sırasında Alınacaktır.!

 

Canlı Destek Canlı Destek SİZİ ARAYALIM
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.